WINOBRANIE 2021

Świętujemy Winobranie! Korowód Winobraniowy zawsze wzbudza niesamowite emocje, najczęściej pozytywne a już szczególnie wówczas, kiedy zmierza korytarzami Naszego Domu. Na dodatek z „prywatnym” Bachusem a nawet dwoma i to w towarzystwie wielu roześmianych Bachantek….Spontan, muzyczne granie, wspólne tańce i śpiewanie! I jakże smaczny poczęstunek. No naturalnie przy takiej okazji nie mogło zabraknąć półmisków z winogronem. A jednak jak się okazało najbardziej smakowały Seniorom lody! Bo gdy takie słońce jest na dworze, co ochłodzić Ciebie może? Lody zimne, lody pyszne, dla ochłody fantastyczne!Ach, Zielona Góra, Winobranie, Lubuskie….. Rzec wręcz wypada: „Gdzie przyroda zachwyca rozkwitem, Gdzie jeziora są niesamowite, Gdzie lasy pachną grzybami, Gdzie wielką wartością jesteśmy MY sami…..”Bawmy się radujmy, bo chwile tak ulotne są…

17 Replies to “WINOBRANIE 2021

  1. Szata graficzna a raczej ostylowanie CSS Twojego bloga całkiem wporzadku, merytoryczne wpisy i lekkie pióro z pewnością dostarczą jeszcze wiele dodanej wartości wielu internautom, podoba mi sie 🙂 zapraszam do siebie…

  2. Prawdziwy z Ciebie talent i mistrz pióra. Z ogromną łatwością przekładasz myśli na słowa a słowa na zdania… trzymaj tak dalej, dbaj i pięlęgnuj swego bloga… Skąd czerpiesz tak ciekawe inspiracje ?

  3. Trzeba mieć wytrwałość i wiarę we własne siły Twój portal jest tego przykładem. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegos zdolny i osiągnać to za wszelka cenę!.

  4. Prawdziwy z Ciebie talent i mistrz pióra z ogromną łatwością przekładasz myśli na słowa… trzymaj tak dalej, dbaj i pięlęgnuj swego bloga… Skąd czerpiesz tak ciekawe inspiracje ?

  5. Just a fast hello and also to thank you for discussing your ideas on this page. I wound up in your weblog right after researching physical fitness connected issues on Yahoo guess I lost track of what I had been performing! Anyway I’ll be back as soon as again inside the long run to verify out your blogposts down the road. Thanks!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.